معرفی پروژه‌های پیش فروش در تهران

پیش‌فروش در منطقه 22 تهران

پروژه آرتمیس در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد و سازنده آن اتحادیه رسا است. در حال حاضر پروژه آرتمیس در مرحله نازک‌کاری است و تعداد طبقات این پروژه ۴ طبقه بدنه کشتی تجاری و در این ۴ طبقه ۶ برج با ۶ طبقه اداری می‌باشد. و در زیر این بلوک‌ها یا برج‌ها ۷ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۴ هزار خودرو وجود دارد.

پروژه لکسون در اطراف دریاچه چیتگر واقع شده است و تعاونی مسکن ساختمان همت را می‌سازد، طراحی پروژه توسط شرکت دوان ایرانیان انجام شده است و معمار پروژه آقای فرزاد دلیری است. این پروژه اولین پروژه اداری و مسکونی در ایران است که دارای خدمات هتلداری برای مهمانان می‌باشد. در شرق دریاچه چیتگر قرار دارد. این پروژه هم اکنون در مرحله نجاری می‌باشد. در ۳۰ طبقه شامل ۳ طبقه اول تجاری و ۳ طبقه بالاتر هتلینگ و از طبقه ۷ تا ۲۱ ساخته می‌شود.

پروژه ۲۰۵۸ و ۲۱۱۴ در اطراف دریاچه چیتگر یا خلیج فارس واقع شده است. پروژه‌ای تعاونی و توسط شهرداری منطقه ۲۲ در حال ساخت می‌باشد و یک پروژه تجاری و اداری می‌باشد که در حال حاضر در مرحله زمینی می‌باشد.

پروژه پارسیا پروژه‌ای در اطراف دریاچه خلیج فارس است که توسط اتحادیه رسا ساخته شده و تکمیل شده و قابل سکونت است.

پروژه برلیان در شمال دریاچه چیتگر و سازنده آن اتحادیه رسا است که تکمیل و سند آن آماده است.

پروژه ۱۲ فرین در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر و متعلق به تعاونی ناجا بوده و تمامی بلوک‌های آن به جز ۲ بلوک تحویل داده شده است. هر بلوک این پروژه ۲۰ طبقه دارد.

نگین ساحل یا پروژه بازنشستگان ارتش در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد که توسط نیرو‌های مسلح در حال ساخت است. فاز ۱ این پروژه تحویل شده و فاز ۲ در مرحله نازک کاری و نما است و هر برج ۲۵ طبقه می‌باشد..

پروژه دریا در اطراف دریاچه چیتگر یا خلیج فارس قرار دارد و توسط تعاونی سد و سیما در حال ساخت است و در مرحله نهایی ساخت قرار دارد و در ۲۵ طبقه می‌باشد. در سال ۱۳۹۶ زمین را با اسکلت از تعاونی کشتیرانی خریدند.

پروژه باران در شمال شرقی دریاچه چیتگر قرار دارد که توسط شرکت هلیکوپتر پاهانا در حال ساخت است و در مرحله نجاری می‌باشد. این پروژه دارای ۲۱ طبقه می‌باشد.

پروژه بهاران در اطراف دریاچه خلیج فارس واقع شده و سازنده آن تعاونی ستاد کل ارتش است. دارای ۲ برج ۲۴ طبقه و تحویل داده شده است.

پروژه مرجان در اطراف دریاچه چیتگر و توسط نیروی دریایی ارتش در حال ساخت است، این پروژه دارای ۴۲ طبقه می‌باشد. این برج از ۳ طبقه مجزا و ۴ طبقه به هم پیوسته تشکیل شده و طبقات مجزای آن ۱۲ طبقه و طبقات متصل آن ۲۳ طبقه می‌باشد و اکنون در مرحله ۲۴ طبقه اسکلتی و ۴ طبقه دیواری چینی می‌باشد.

پروژه‌های آسمان در شمال غربی دریاچه خلیج فارس قرار دارد که توسط سپاه ساخته شده و تحویل داده شده و دارای ۲۱ طبقه می‌باشد.

پروژه عرفان که در شمال غربی دریاچه چیتگر واقع شده و مجری آن ASP می‌باشد. در مرحله نجاری و دارای ۲۰ طبقه می‌باشد.

پروژه تریتیوم ۱ در شمال غربی دریاچه خلیج فارس واقع شده است. توسط شرکت نیکان سازه سدید ساخته می‌شود. در مرحله نازک کاری است و دارای ۲۱ طبقه می‌باشد.

پروژه سروناز در شمال دریاچه خلیج فارس بین میدان ساحل و میدان دریاچه کوچه شمس تبریزی قرار دارد و سازنده آن تعاونی ارتش است. دارای ۱۲ بلوک است که یکی از کوچکترین بلوک‌های منطقه بوده است.

پروژه منطقه E شهرک چیتگر (طرح توانمندسازی ارتش) در غرب دریاچه چیتگر و دقیقاً جنوب غربی ایران مال واقع شده است و مجری آن بنیاد تعاون ارتش است که در سهام ۲۰ متری و ۵۰ متری خرید و فروش می‌شود. این پروژه در سال ۱۴۰۴ تحویل داده شد.

پروژه زون B شهرک چیتگر در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد و مجری آن بتاجا یا بنیاد تعاون ارتش است. در مرحله نازک کاری، سفت کاری و فونداسیون می‌باشد. دارای ۱۵ بلوک است، بلوک G۱ تحویل داده شده است در مرحله نازک کاری، سفت کاری و کار فونداسیون، ۱۵ بلوک دارد. ، B۱ در مرحله سخت شدن و بلوک‌های D۱ تا D۶ در مرحله فونداسیون هستند.

پروژه زون C شهرک چیتگر در غرب دریاچه خلیج فارس و در فاصله تقریبی ۴ دقیقه با دریاچه قرار دارد و توسط بتاجا یا بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است. بلوک نیروی دریایی ارتش یا برج مرجان و دو بلوک مربوط به پدافند هوایی ارتش و ۱ بلوک مربوط به نیروی هوایی ارتش می‌باشد.

پروژه امام حسن در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و توسط تعاونی ستاد مشترک ارتش در حال ساخت است و دارای ۴ بلوک ۲۶ طبقه و تکمیل شده است.

پروژه سپانیر در اطراف دریاچه چیتگر و مربوط به تعاونی مسکن سپانیر است که با همکاری آماد سپه ساخته شده است. این پروژه در سال ۱۳۷۷ تحویل شده و دارای واحد‌های تجاری می‌باشد. یکی از بهترین‌های منطقه است.

پروژه الوند در اطراف دریاچه خلیج فارس قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همت در حال ساخت است. این پروژه در ۱۴ طبقه و در مرحله خاکبرداری می‌باشد.

پروژه میعاد در اطراف دریاچه چیتگر واقع شده و سازنده آن تعاونی شهید خلیلی سپاه است.

پروژه مجلس در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن مهندس علی تاجران و سازنده شخصی است. این پروژه دارای ۳ برج دوقلو است که هر برج ۱۶ و ۹ طبقه است و هم اکنون تحویل داده شده است.

پروژه دندانپزشکان در اطراف دریاچه چیتگر، بلوار‌امیر کبیر واقع شده است. و سازنده آن تعاونی مسکن دندانپزشکان ایرانی است.

پروژه خرازی در غرب دریاچه خلیج فارس واقع شده و سازنده آن چند تعاونی مسکن است و دارای ۴۴ بلوک با ۲۹ طبقه در ردیف‌های جلو و ۲۵ طبقه در ردیف‌های عقب می‌باشد.

پروژه خیام سفارشی است و توسط مهندس لالوی در حال ساخت است. دارای ۲۵ طبقه و از معدود پروژه‌های با قیمت قطعی می‌باشد. در حال حاضر شروع به اسکلت‌بندی کرده است.

پروژه پاسارگاد ۲ توسط همت سپاه ساخته شده و دارای دو برج ۱۲ طبقه است و در حال حاضر در مرحله فونداسیون است و ۲ سال و نیم دیگر تحویل می‌شود.

برج لبخند شخصی‌سازی شده است و Smile ۱ تحویل داده شده است و Smile ۲ در اکتبر ۱۴۰۰ تحویل داده می‌شود.

پروژه میلان (بقیه الله ۳) توسط اریس پارسیان و در ۲۶ طبقه ساخته شده است که در حال حاضر در مرحله پایانی فونداسیون و ابتدای اسکلت می‌باشد.

پروژه نیروی زمینی ارتش توسط نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است و دارای ۴ بلوک با ۳۰ طبقه مسکونی است که هم اکنون نارنج ۱ به پایان رسیده، نارنج ۲ در مرحله دیوارکشی ۱۴ طبقه و نارنج ۳ در مرحله بتن‌ریزی می‌باشد. مرحله و نارنج ۴ در مرحله کاوش است. دارد.

پروژه پدافند هوایی ارتش توسط آریان سازه رابین ساخته شده و دارای دو بلوک C و H است که C در مرحله فونداسیون و H اسکلت طبقات منفی است.

پروژه H۲ نیروی هوایی تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی و دارای ۲۹ طبقه است که در حال حاضر در مرحله دیوار چینی است و در سال ۱۴۰۱ تحویل می‌شود.

سایر پروژه‌های اطراف دریاچه چیتگر:
پروژه نارنجی ۸
پروژه ایزدیار
پروژه زاگرس
پروژه دیپلماتیک​​​​​​​

پروژه سفیر یا S۲ از غرب به شرق مروارید شهر اولین قطعه مربوط به تعاونی مسکن سپاه شهر است و در مرحله اسکلت و دارای ۲۵ طبقه می‌باشد.

پروژه مروارید ۲ یا بقیع اله ۲ در منطقه مروارید شهر واقع شده و توسط شرکت اریس پارسیان در ۳۰ طبقه در حال ساخت است.

پروژه برلیان در منطقه مروارید این شهر واقع شده است. این یک پروژه خاص با نمای چوبی است. سازنده پروژه برلیان مهر آفرین است. پروژه برلیان مهر آفرین هم اکنون (۱۲ اسفند ۹۹) در مرحله مثبت سه طبقه و زمان تحویل آن تا ۳۶ ماه آینده و در مرحله اسکلت و ۳۱ طبقه می‌باشد.

پروژه الماس بهداری در منطقه مروارید شهرستان واقع شده و سازنده آن سپاه بهداری است و در حال حاضر در مرحله نجاری می‌باشد و در اوایل سال ۱۴۰۰ تحویل داده می‌شود و دارای ۳۱ طبقه می‌باشد.

پروژه سیمان تهران در منطقه مروارید این شهر واقع شده و توسط سیمان تهران در حال ساخت است. دارای ۳۱ طبقه و در مرحله نما می‌باشد و در پایان سال ۱۴۰۰ تحویل داده می‌شود.

پروژه F۷، F۸ یا پروژه الهیه فرشته در منطقه مروارید شهر واقع شده و مجری آن شرکت تعاونی توسعه سپاه شهر است.

پروژه بهارستان در منطقه مروارید شهرستان واقع شده است که توسط مجلس ساخته شده و در ۳۰ طبقه به اتمام رسیده است.

پروژه ایرانسازه در منطقه مروارید شهرستان واقع شده و سازنده آن تأمین اجتماعی است که در ۳۰ طبقه و تکمیل شده است.

پروژه برنامه بودجه در منطقه مروارید شهرستان واقع شده است. با برنامه بودجه ساخته شده و دارای دو بلوک L۱ و L۲ است و در سال ۱۴۰۲ تحویل داده شده است.

پروژه لشگر ۲۷ در منطقه مروارید شهرستان واقع شده است که توسط تعاونی لشگر ۲۷ ساخته می‌شود که یک برج ۳۰ طبقه است که ۱۸ طبقه آن اسکلت و دیوار چینی همزمان در حال ساخت است.

پروژه خادمین در منطقه مروارید شهر واقع شده است، دارای ۳ بلوک، F۱۱ اوایل سال ۱۴۰۰ و E۱۰ در اواخر سال ۱۴۰۰ تحویل داده می‌شود و در مرحله نجاری می‌باشد.

پروژه مروارید خیام در منطقه مروارید شهر که سازنده آن آقای للوی است و دارای ۲۵ طبقه و در مرحله فونداسیون می‌باشد.

پروژه مروارید بقیه اله ۱ در منطقه مروارید شهر واقع شده است که سازنده آن شرکتی به نام اریس پارسیان است و در مرحله تحویل موقت می‌باشد. دارای ۳۰ طبقه

پروژه تریتیوم ۳ در منطقه مروارید شهر واقع شده است که یک پروژه شخصی‌سازی است و سازنده آن شرکت نیکان سازه سدید می‌باشد. این پروژه ۱۳ طبقه و زمان تحویل برج هفتم ۱۴۰۰ می‌باشد.

پروژه ساحل ۳ در منطقه مروارید شهرستان واقع شده و توسط شرکت ساختمان ساحل در ۲۵ طبقه در حال ساخت است. این پروژه در حال حاضر (اسفند ۱۳۹۷) در مرحله اسکلت است و تحویل آن ۳۶ ماه دیگر می‌باشد.

پروژه آلدوز (مهتاب ۲) واقع در منطقه مروارید شهر، توسط شرکت تعاونی آلدوز آذربایجان در حال ساخت می‌باشد و دارای ۲۳ طبقه می‌باشد که در مدت ۴۰ ماه تحویل و در مرحله اسکلت می‌باشد.

پروژه ساران ۱ و ۲ در منطقه مروارید شهر واقع شده است که سازنده آن شرکت تعاونی همت کاشانه است و ساران ۱ دارای ۳۱ طبقه و در مرحله اسکلت است و ساران ۲ دارای ۱۵ بلوک ۱۲ طبقه و در حال حاضر زیر زمین می‌باشد. صحنه.

پروژه صدف در منطقه مروارید شهرستان، توسط شرکت تعاونی بهشت ​​زهرا(س) ساخته شده و دارای ۲۵ طبقه می‌باشد که هم اکنون تحویل داده شده است.

پروژه ستاره در منطقه مروارید شهر واقع شده و سازنده آن تعاونی شهرداری منطقه ۲۲ است که در ۲۰ طبقه و در مرحله نازک کاری می‌باشد.

پروژه نارنجستان ۴ در منطقه مروارید شهرستان واقع شده است و سازنده آن تعاونی ساختمان آکام است که دارای ۲ برج ۱۲ طبقه است و در مرحله خاکبرداری قرار دارد.

پروژه پلازا در منطقه مروارید شهر واقع شده است و سازنده آن شرکت ساختمان مدرن ایرانیان می‌باشد که در ۴ برج ۹ طبقه ساخته شده و در حال حاضر در سطح همکف می‌باشد.

پروژه سپکو در منطقه مروارید شهر واقع شده و سازنده آن شرکت تعاونی مروارید شهر فاخر می‌باشد.

پروژه K۲ کامرانیه در منطقه مروارید شهر واقع شده و سازنده آن تعاونی عمران مسکن سپهشهر است. این برج ۲۷ طبقه دارد و در حال حاضر در مرحله اسکلت است.

پروژه آناهیتا در منطقه مروارید شهرستان واقع شده و سازنده آن تعاونی ارتش دژبان می‌باشد. این پروژه دارای ۲ بلوک مسکونی و ۲۵ طبقه است و در حال حاضر در مرحله اسکلت می‌باشد.

پروژه اسپرلوس در منطقه مروارید این شهر واقع شده و سازنده آن تعاونی گستر همت برمه است. این پروژه دارای ۱۸ بلوک در ۱۲ طبقه و در حال حاضر در مرحله همکف می‌باشد.

پروژه رومنس تعاونی توسعه همت در مروارید شهر در حال ساخت است. این پروژه دارای ۸ بلوک ۲ طبقه و در سطح همکف می‌باشد.

پروژه ستین آرین سازه توسط شرکت آرین سازه ساخته شده و در مروارید شهر واقع شده است. دارای ۱۲ بلوک ۱۲ طبقه، هر طبقه ۸ واحد و در حال حاضر در سطح همکف می‌باشد.

پروژه پزشکان ۱
پروژه خاتم
پروژه خانه سینما


پروژه‌های دیگری نیز در مروارید شهر قرار دارند.​​​​​​​